More Website Templates @ TemplateMonster.com - October 31, 2011!
Olepovanie automobilov    

Lepeniu reklamných nápisov na automobily sa venujeme už približne 14 rokov. Nápisy realizujeme na kabíny ako aj na plachty návesov kamiónov.

 

Fotodarčeky    

Fotodarčeky sa snažíme realizovať /podľa skladu/ do 24 hodín od dodania fotografií od zákazníka. Ponúkame šálky, vankúše, osušky, dáždniky, tričká, plyšové medvedíky atď. Fotodarčeky sa dajú /hlavne šálky/ využiť aj ako symbolické upomienkové predmety na niektoré akcie či už rodinné alebo firemné. Napr.:pomaturitné stretnutie, svadba, firemná kapustnica atď.po dohovore sa da objednávka z realizovať aj v ten deň.

 

Výroba pečiatok    

Vyrábame pečiatky samofarbiace TRODAT, drevené klasické aj okrúhle. Pečiatky vyrábame klasickou metódou s použitím gumenných štočkov.

 

Laserové gravírovanie    

Ponúkame aj laserové gravírovanie reklamných predmetov, ako aj výrobu upomienkových predmetov touto technológiou.Gravírujeme perá z umelej hmoty, ale aj kovové. Cena pier z umelej hmoty začína na cene 0,50 €/ks s DPH.Kovové začínajú na hranici 1,50 € s DPH. Nápis, grafika zhotovená touto technológiou má výhodu "nezničiteľnosti". Dá sa odstrániť iba brúsnym papierom - čiže zničením pera. Uvedené ceny sa vzťahujú na objednávky od 30 ks pier.

 

Vizitky a letáky    

Vizitky sú neoddeliteľnou súčasťou výroby našej firmy.
Robíme vizitky rôznych druhov /farebnosti, druhu potlače/, technologický postup sa začína grafickým návrhom, pri ktorom sa upresní aj druh a spôsob vizitky.

 

Reklamné tabule - nápisy    

realizujeme po dohovore so zákazníkom. Pri stretnutí sa snažíme najsť čo najlepšie riešenie pre zákazníka, ktoré sa odvíja od možností a cieľa využitia nápisov.

Reklamné tabule/nápisy vyrábame od grafického návrhu až po montáž. Podľa priania zákazníka sú tabule výrábané na plechu, umelej hmote alebo inom materiáli. Všetky materiály su potlačane na veľkoformatovej tlačiarni vo vysokej kvalite s dlhodobou stálosťou farieb.

 

Design Studio © 2011 Free Html5 Template by TemplateMonster.com